Dasta

Forum klientów Dasta Invest

  • Nie jesteś zalogowany.
  • Polecamy: Gry

#16 2012-03-30 23:53:31

Ben

Poczatkujacy forumowicz

Zarejestrowany: 2012-03-30
Posty: 1
Punktów :   

Re: Mieszkania na Dąbrowskiej M.

Prośba do Administratora o utworzenie/przeniesienie wątku dot. Dąbrowskiej do osobnej sekcji na stronie głównej. Na pewno więcej ludzi dotarłoby tak do wątku dedykowanego tej inwestycji.

Offline

 

#17 2012-04-01 09:26:40

Edith

Poczatkujacy forumowicz

Zarejestrowany: 2012-04-01
Posty: 1
Punktów :   

Re: Mieszkania na Dąbrowskiej M.

Witam wszystkich,
Ja też kupiłam mieszkanie na M. Dąbrowskiej. Forum jest faktycznie mało widoczne - przez to prawdopodobnie jest tak mało nowych wpisów.
pozdrawiam przyszłych sąsiadów:)

Ostatnio edytowany przez Edith (2012-04-01 09:28:54)

Offline

 

#18 2012-05-19 17:05:44

klaonk

Poczatkujacy forumowicz

258921
Zarejestrowany: 2011-08-22
Posty: 4
Punktów :   

Re: Mieszkania na Dąbrowskiej M.

dokladnie jestem za.
za malo widoczne forum

Offline

 

#19 2012-06-22 12:05:32

daro

Poczatkujacy forumowicz

Zarejestrowany: 2012-06-22
Posty: 1
Punktów :   

Re: Mieszkania na Dąbrowskiej M.

Witam Przyszłych Sąsiadów!
Faktycznie nie było łatwo tutaj trafić. Przydałby się osobny wątek na stronie głównej.
Mam nadzieję na owocną wymianę uwag i doświadczeń
Ja osobiście muszę wyrazić bardzo pozytywną opinię o Dasta - jak na razie współpraca układa się dużo lepiej niż w przypadku zakupu naszego pierwszego mieszkania od innego dewelopera. Tempo prac również jak najbardziej ok. Oczywiście, jeszcze długa droga do mety, ale mam nadzieję, że będzie pozytywnie do końca.
A propos finiszu, pojawi się na pewno akcja z zarządcą, narzuconym przez dewelopera. Z rozmów z lokatorami ostatniej inwestycji na Dyw. 21 wiem, że stawki narzucone przez takiego zarządcę były kosmiczne (dla porównania ten sam zarządca zarządza moim obecnym blokiem i stawki są ok 30% niższe...). Proponuję aby gdzieś bliżej końca zewrzeć szyki i spróbować wywrzeć wpływ na Dastę w tej kwestii.
Tymczasem, ścianki już stoją, elektryka się montuje, czekamy na wod-kan, tynki i wylewki

Offline

 

#20 2012-09-20 10:53:15

moloko

Poczatkujacy forumowicz

Zarejestrowany: 2012-09-20
Posty: 1
Punktów :   

Re: Mieszkania na Dąbrowskiej M.

Witam,

Znalazlem to forum juz jakis czas temu ale postanowilem sie przywitac dopiero jak juz wszystko bedzie "klepniete" stad..
Witam przyszlych sasiadow.
Kupilismy mieszkanie na 6 pietrze w klatce B.
A co do watku to faktycznie mogl by byc jakos bardziej eksponowany.
Poki co nie mam zastrzezen zadnych do Dasty, co nie zmienia faktu ze dobrze bylo by miec kontakt ze soba ( mam na mysli przyszlych sasiadow) co by w pewnych kwestiach moc wplynac na jakies decyzje.
Pozdrawiam!

Offline

 

#21 2018-05-13 15:27:02

Echeng

Poczatkujacy forumowicz

Zarejestrowany: 2018-05-13
Posty: 1
Punktów :   
WWW

Re: Mieszkania na Dąbrowskiej M.

Witam

Offline

 

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
www.zlotdbskpolska.pun.pl www.girugamesh.pun.pl www.sbbleague.pun.pl www.preity.pun.pl www.strazgda.pun.pl