Dasta

Forum klientów Dasta Invest

#1 2014-09-23 20:32:11

popo

Stały gracz

Zarejestrowany: 2009-11-25
Posty: 243
Punktów :   

raport 62 63

62:

Witam,

poniżej przesyłam raport za ostatni okres:

1. w minionym tygodniu były smarowane bramki furtek
2. w piątek miała miejsce naprawa bramy wjazdowej na poziom -1 - otrzymaliśmy zgłoszenie, że bardzo często "jedzie" tylko do połowy.
3. Termin spotkania z Dastą będę miał potwierdzony do środy. Wstępnie zaproponowano poniedziałek 22 września 2014 r.
4. Na dzień jutrzejszy zaplanowano pryskanie płynem przeciw robakom. Nie stanowi ono żadnego zagrożenia dla mieszkańców.
5. W czwartek będzie u mnie przedstawiciel Otisa - będę z nim wtedy rozmawiał odnośnie suwaków w Państwa windzie. 
6. Nie wywiezione  smieci: Co do śmieci to według informacji udzielanych przez MPGO nie zmieniły się zasady wywozu. Oczywiście zgłosimy tą sytuację​. Jest to zdecydowanie brak realizacji usługi oraz brak zachowania terminów wywozu.



63:

Witam,

poniżej przesyłam raport za ostatni okres

1. konserwator w nieruchomości był dwukrotnie
2. usterka bramy na poziomie -1 polegała na rozregulowaniu optyki. Usterka została usunięta
3. Niestety potwierdzenia spotkania nie otrzymałem. Czekałem do piątku rana. Następnie wyszedł mail w tej sprawie.
4. Na przełomie miesiąca pojawi się u Państwa przedstawiciel firmy Otis. Grzecznościowo przeglądnie dźwigi. Żadnych kosztów Państwo z tego tytułu nie poniosą. Tą kwestię już załatwiłem.
5. Temat robaczków w garażu - mam nadzieję - jest już załatwiony. Pomieszczenie zostało dwukrotnie spryskane odpowiednim środkiem. Tak jak pisałem w poprzednim raporcie - nie stanowi on zagrożenia dla zdrowia. Było to robaki nazywane wilgotniakami.


pozdrawiam,

Dariusz Gil

tel.: 501 46 15 46
email: dgil@adnier.pl

A D N I E R  S.C.
os. Centrum A 3, 31-923 Kraków
tel.: 12 412 53 72, fax: 12 412 03 21
www.adnier.pl, biuro@adnier.pl

Offline

 

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
www.a300.pun.pl www.ticlass.pun.pl www.okothroalu.pun.pl www.ewosih-forum.pun.pl www.gim16klasa1b.pun.pl