Dasta

Forum klientów Dasta Invest

  • Nie jesteś zalogowany.
  • Polecamy: Komputery

#1 2014-07-09 22:20:43

popo

Stały gracz

Zarejestrowany: 2009-11-25
Posty: 243
Punktów :   

raport 57 58 59

57:

Witam,

z uwagi na moją wczorajszą nieobecność dopiero dziś przesyłam raport za ostatni okres:

- konserwator w minionym tygodniu był dwukrotnie
- naprawiono zamek w drzwiach korytarza przy windzie poziom -1 klatka 2
- w miniony wtorek odbył się przegląd budowlany. W przeglądzie uczestniczyła p. Weronika. Protokół jest w trakcie przygotowania - prześlę go Państwu drogą mailową po otrzymaniu. Przygotowano pismo do Dasty w sprawie usterek gwarancyjnych - przesłane Państwu do akceptacji.
- podczas przeglądu rozmawialiśmy o miejscu umieszczenia stojaków rowerowych. Zaproponowano miejsce obok schodów przy wejściu do drugiej klatki. Zdjęcie poglądowe przesyłam w załączeniu. Proszę o informację czy montujemy w tym miejscu, czy w ogóle montujemy.
- uchwały zostały podjęte - po Bożym Ciele roześle rozstrzygnięcie

58:
Witam,

poniżej przesyłam raport za ostatni okres.

1. Konserwator w Państwa nieruchomości był dwukrotnie. Z jednej z wizyta wpłynął raport wg treści:
"Byłem w środę i nie udało mi się nic zrobić z tymi drzwiami o których rozmawialiśmy . Mam jeszcze jeden pomysł i jak będę w przyszłym tygodniu to spróbuję go zrealizować ale nie jestem pewien czy poskutkuje i  czy uda mi się to zrobić samemu a Piotrka mam na urlopie. Jeśli więc jest ktoś kto może się tym zająć to przekaż sprawę aby nie było do mnie pretensji ponieważ może się okazać że zrobię to za 2 tygodnie." - chodzi o drzwi czerwone na poziomie -1
Ponadto wymienił zarówki 2 szt ( led- wiatrołap kl 2 , zwykła poziom - 1 kl 1 )

2. Nie otrzymałem informacji od Państwa w sprawie stojaków na rowery. Czy miejsce zaproponowane jest zaakceptowane.

3. W tym tygodniu mam uzyskać informację końcową z Kone odnośnie kosztów okablowania.

4. Na dzień dzisiejszy nie wpłynęła odpowiedź z Dasty na pismo usterkowe.


59:
Witam,

poniżej przesyłam raport za ostatni okres:

1. Konserwator w minionym tygodniu był u Państwa w nieruchomości dwukrotnie.

2. Usterki zgłoszone przez p. Piotra i p. Piotra w części zostały już dzisiaj usunięte. Klamki zostaną zmienione i zamontowane do czwartku

3. W Kone zmienił się konserwator, który obsługuje Państwa rejon. Ma być u mnie w tym tygodniu i będę wiedział czy można się z nim dogadać. Poprzedni został przeniesiony zupełnie w inne miejsce.

4. W tym tygodniu postaram się dostarczyć Państwu rozstrzygnięcie uchwał, ale z uwagi na okres urlopowy proszę o wyrozumiałość gdybym się spoźnil


pozdrawiam,

Dariusz Gil

tel.: 501 46 15 46
email: dgil@adnier.pl

A D N I E R  S.C.
os. Centrum A 3, 31-923 Kraków
tel.: 12 412 53 72, fax: 12 412 03 21
www.adnier.pl, biuro@adnier.pl

Offline

 

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
www.a300.pun.pl www.ticlass.pun.pl www.okothroalu.pun.pl www.ewosih-forum.pun.pl www.gim16klasa1b.pun.pl