Dasta

Forum klientów Dasta Invest

#16 2010-12-27 09:43:01

wesolutka

Aktywny autor

Zarejestrowany: 2009-07-25
Posty: 140
Punktów :   

Re: Skrzynki pocztowe

turboz, wiem wiem, ale wolelibyśmy jakiś pakiecik (myślimy o UPC). Chyyba, że uda nam się złapać sygnał satki, to wtedy z internetem pomyślimy o czymś takim.
Zwróciliście uwagę, że ktoś nam pięknie uszkodził filary w przełączce?
Też już tracimy cierpliwość do tego parkowania, w przełączakch, na zakazach...

Ostatnio edytowany przez wesolutka (2010-12-27 09:44:41)

Offline

 

#17 2010-12-27 09:58:54

 krzysiek

Zóltodziób

Zarejestrowany: 2009-08-15
Posty: 29
Punktów :   

Re: Skrzynki pocztowe

Uszkodzony filar, zrobione na trawniku koleiny od samochodów, tudzież na kamieniu to niestety nasze koszty, które poniesiemy wspólnie w czynszu. Mam wrażenie co do niektórych osób, którym osobiście zwróciłem uwagę, że po nich to spływa. Od tej pory chyba tylko telefon na policję lub straż miejską może coś pomóc. Nawiasem mówiąc Dasta myśli o wkopaniu słupków odgradzających. Mamy - mieliśmy dobrze zagospodarowany teren - dbajmy o to!

Offline

 

#18 2010-12-29 18:05:32

novika

Zóltodziób

Zarejestrowany: 2009-06-24
Posty: 12
Punktów :   

Re: Skrzynki pocztowe

Mam pytanie dotyczące skrzynek pocztowych-czy ktoś z Państwa miał szczęście odebrać już kluczyk do swojej skrzynki ? Na drzwiach wisi ogłoszenie o tym,że pani sprzątająca takowe posiada,ale przyznam szczerze,że ani razu nie miałam przyjemności spotkać żadnej pani, a już zwłaszcza sprzątającej ! Na klatce jest brudno od dawna i nie widać jakoś ,by ktoś tu sprzątał, więc pytam-jak odebrać swoje klucze do skrzynki?! Nie mam czasu fatygować się do Navigatora na Mazowiecką w nowym roku....

Offline

 

#19 2010-12-29 21:03:49

wesolutka

Aktywny autor

Zarejestrowany: 2009-07-25
Posty: 140
Punktów :   

Re: Skrzynki pocztowe

Hej, my odebraliśmy kluczyk. Pani sprzatąjaca rano (jak o 8 wychodze do pracy to jest) jest do znalezienia w klatce nr II w pomieszczeniu gospodarczym przy komorkach lokatorskich.

Offline

 

#20 2011-01-06 22:32:02

KW

Zóltodziób

Zarejestrowany: 2010-12-01
Posty: 20
Punktów :   

Re: Skrzynki pocztowe

Hey,

Czy ktos z Was placil juz czynsz ?

Offline

 

#21 2011-01-09 14:01:43

wesolutka

Aktywny autor

Zarejestrowany: 2009-07-25
Posty: 140
Punktów :   

Re: Skrzynki pocztowe

Te nowe talerze to pewnie min. o nas chodzi Dokładnie dostaliśmy informacje że nie prędko będzie upc, więc zdecydowaliśmy się na tv sat. Z tym, że mamy poczworny konwerter, wiec mozemy kogos podlaczyc (sasiadow) z tego samego pietra, lub wyzej. W ogole coraz więcej osób planuje przeprowadzke w styczniu i moze sie zrobic naprawde duzo anten.
My czekamy na internet z zaxa i tez zaczynamy sie wkurzac na nawigatora, że to tyle trwa (idzie trzeci miesiąc).
też nie dostaliśmy żadnych rachunków, takze jak dostaniemy rozliczenie za 3 miesiace to nie bedzie ciekawie.
A kiedy bedzie pierwsze zebranie wspolnoty, bo coas nam sie zdaje ze mialo byc w grudniu?

Jest możliwość podłączenia od razu (jeżeli będą 2 osoby przynajmniej chętne) internetu radiowego z firmy BLAST.PL
Czy ktoś z Was byłby zainteresowany?

Ostatnio edytowany przez wesolutka (2011-01-13 09:10:39)

Offline

 

#22 2011-01-13 10:28:18

leszek

Zóltodziób

Zarejestrowany: 2010-02-10
Posty: 11
Punktów :   

Re: Skrzynki pocztowe

ja byłbym zainteresowany internetem - ale poproszę o wiecej informacji. pytanie tylko czy trzeba będzie ciągnąć kable a jeśli tak to jak to zrobić bo obawiam się że mieszkamy w różnych klatkach

Offline

 

#23 2011-01-13 13:38:56

wesolutka

Aktywny autor

Zarejestrowany: 2009-07-25
Posty: 140
Punktów :   

Re: Skrzynki pocztowe

Hej,
oferta jest tu http://blast.pl/cennik.php
Ceny moze nie sa powalajace, zwlaszcza przy umowie na 12 m-cy, ale nie ma limitow transferow i lepsze to niz nic
Co do kabli, to ja nie bardzo sie na tym znam, a maz wraca dopiero jutro z wawy, wiec bedzie mogl to lepiej wytlumaczyc, ale z tego co ja to zrozumialam ma byc to droga radiowa, czyli antena na balkonie i powinien byc sygnal. My np. łapiemy czasem siec z ul. wezyka 15 (obok kosciola) wlasnie firmy blast.
Z ta firma kontaktował się nasz sasiad i w sumie od Niego to wiemy. Wiec jak bedzie mozliwosc podlaczenia to damy znac.

Offline

 

#24 2011-01-14 09:18:26

leszek

Zóltodziób

Zarejestrowany: 2010-02-10
Posty: 11
Punktów :   

Re: Skrzynki pocztowe

witam

ja się też na sprawach technicznych nie znam, ale jeśli to działa tak, że na jednym balkonie jest nadajnik a komputery łączą się z nim bezprzewodowo to jestem zinteresowany. Pytanie tylko ile wyniosą koszty instalacji i czy jest możliwe aby każdy z nas wybrał sobie dowolny pakiet, czy też musimy się zdecydować na jeden. Ja chciałbym płacić miesięcznie ok 50 zł netto
pozdrawiam

Offline

 

#25 2011-01-14 14:53:37

KW

Zóltodziób

Zarejestrowany: 2010-12-01
Posty: 20
Punktów :   

Re: Skrzynki pocztowe

Drodzy Sąsiedzi,

Przegladajac cennik uslug tej firmy wychodzi ze sa strasznie drodzy a predkosci ktore oferuja sa kiepskie.
Glupi intenet bezprzewodowy z PLAY wychodzi duuuzo taniej i jest duzo szybszy.
Majac jakiekolwiek urzadzenie na balkonie, trzeba przeciagnac kabel przez okno/sciane, co powoduje automatyczna utrate gwarancji ze strony wykonawcy budynku (no chyba ze macie pisemne pozwolenie)
Po to mamy kable internetowe w mieszkaniu, zeby UPC, ZAX czy ktokolwiek inny mogl sie wpiac w piwnicy i wyslac sygnal wprost do naszych mieszkan.
Wg info z DASTY dezycje o wpuszczeniu ZAX, UPC itp podejmuje wspolnota. A my bedziemy mogli zebrac zebranie wspolnoty dopiero jak wiekszosc mieszkancow odbierze z sadu potwierdzenie wpisow do KW. Do tego czasu formalnie wspolnote sprawuje DASTA.

Offline

 

#26 2011-01-15 14:57:36

wesolutka

Aktywny autor

Zarejestrowany: 2009-07-25
Posty: 140
Punktów :   

Re: Skrzynki pocztowe

KW ale upc wchodzi za pol roku i watpie ze ktos chcialby czekac tyle czasu na internet. W playu owszem taniej, ale masz limit transferu, czyli nawet odbierajac zalaczniki z maila trzeba doladowywac 2 razy w miesiacu plus kupic router, ktory dla windowsa 7 kosztuje 200 zł. Zax bylby najlepszy tylko kiedy? Minelo 3 miesiace i w temacie mediow nawigator ma nas gdzies... My szczerze mamy dosc co tydzien dzwonienia i proszenia sie o jakiekolwiek informacje. Myslimy tez nad zmiana zarzadcy, bo juz za duzo rzeczy nas denerwuje.
A tym sadem to jakies beznadziejne wytlumaczenie, bo w momencie podpisania aktu notarialnego dokonuje sie wg prawa wpis do ksiag wieczystych. I nie ma znaczenia ze fizycznie bedzie to wpisane za 2 miesiace... A najpierw bylo mowione ze zebranie bedzie jak wszyscy podpisza akty notarialne, czyli w grudniu.

Offline

 

#27 2011-01-15 17:00:52

KW

Zóltodziób

Zarejestrowany: 2010-12-01
Posty: 20
Punktów :   

Re: Skrzynki pocztowe

Wesolutka,

Taka informacje przekazala mi Pani Notariusz podczas podpisywania aktu. W poniedzialem postaram sie to potwierdzic ..  A nawigator nie zwolujac zebrania zlamal by prawo.....

Offline

 

#28 2011-01-16 22:07:28

KW

Zóltodziób

Zarejestrowany: 2010-12-01
Posty: 20
Punktów :   

Re: Skrzynki pocztowe

W takim razie dzwonimy w poniedzialek do Navigatora ...

Offline

 

#29 2011-01-18 08:03:06

mika

Zóltodziób

Zarejestrowany: 2009-08-23
Posty: 11
Punktów :   

Re: Skrzynki pocztowe

według nawigatora problem z internetem tkwi w poprowadzeniu kabla przez działki sąsiednie i chyba mają rację, bo przecież nie żyjemy na pustyni i każda działka ma właściciela a to jak wiadomo wiąże się ze zgodą, na którą można długo czekać

Offline

 

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
www.livemusic.pun.pl www.kwadraty2009.pun.pl www.bsntuo.pun.pl www.zslia.pun.pl www.tibia-space.pun.pl